Уряд визначив заходи, що мають на меті боротьбу з бідністю впродовж наступних 2-х років

3 вер. 2018

Конфедерація роботодавців України долучилася до обговорення проекту Плану заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії подолання бідності.

Відмічаючи в цілому позитивні прагнення Уряду боротися з бідністю населення країни, на думку роботодавців фінансування низки заходів зазначеного плану за рахунок коштів загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття є недоцільним.

Водночас, Конфедерація запропонувала додати зазначений план пунктами, пов’язаними із необхідністю формування балансу трудових ресурсів заради оптимізації коштів на підготовку та навчання безробітних; необхідністю ведення професійно орієнтаційної роботи не лише з безробітними, натомість з широкими верствами населення, особливо з учнями шкіл, молоддю та дорослими особами.

Важливим елементом і професійно орієнтаційної роботи, і розвитку системи підтвердження результатів неформального навчання є, на думку роботодавців, розроблення професійних стандартів.

Також Конфедерація запропонувала не обмежувати перелік виконавців за низкою заходів лише органами державної влади, розширюючи їх за рахунок громадських та волонтерських організацій.

Враховуючи обсяг зауважень, Конфедерація роботодавців України запропонувала направити проект Плану заходів на 2019 рік з реалізації Стратегії подолання бідності на доопрацювання.
Теги: професійний стандарт , конфедерація роботодавців України , думка роботодавців