Координаційна рада з питань захисту соціальних прав

14 вер. 2018

Наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 01 серпня 2018 р. було утворено Координаційну раду з питань захисту соціальних прав. Метою Координаційної ради є сприяння Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини у здійсненні парламентського контролю за додержанням прав і свобод людини і громадянина на соціальний захист, працю, охорону здоров’я, освіту і культуру, розробки законодавчих пропозицій, надання консультаційної та експертної допомоги з питань поліпшення стану захисту соціальних прав і свобод людини та громадянина.

До складу Ради входять представник Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини з дотримання соціальних та економічних прав, представники міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, представники громадських об’єднань, представники науково-експертного середовища.

Від Конфедерації роботодавців України до складу Ради увійшов Виконавчий Віце-президент Олексій Мірошниченко.

Розпочне роботу Координаційна Рада 18 вересня 2018 р. На першому установчому засіданні планується визначити основні завдання та напрями діяльності Ради, актуальні соціально значущі теми, спрямовані на захист прав громадян. Крім того, планується схвалити план роботи Ради на 2018 р.
Теги: конфедерація роботодавців України , Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців , Олексій Мірошниченко