Громадянська освіта в Україні має базуватися на базових документах ЄС та Ради Європи

28 вер. 2018

Громадянська освіта в Україні має базуватися на базових документах ЄС та Ради Європи.

Така позиція Конфедерації роботодавців України була представлена Виконавчим Віце-президентом Конфедерації роботодавців України Олексієм Мірошниченком під час засідання Урядового комітету з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку 18 вересня 2018р.

В процесі розгляду проекту Концепції розвитку громадянської освіти в Україні експерти Конфедерації звернули увагу, що проект не містить посилання на Рекомендації Європейського Парламенту та Ради (ЄС) "Ключові компетентності для навчання впродовж життя" (2018), які визначили громадянську компетентність (Civic competence) як одну з основних компетентностей, що необхідна людині для забезпечення можливості навчання впродовж життя.

За дорученням Урядового комітету МОН України разом з Конфедерацією роботодавців України відпрацювали узгоджену редакцію проекту Концепції розвитку громадянської освіти в Україні та включили посилання на зазначені Рекомендації Європейського Парламенту та Ради (ЄС) до тексту проекту. У робочій зустрічі з боку Конфедерації взяв участь Родіон Колишко, Радник Конфедерації роботодавців України.
Теги: навчання впродовж життя , Родіон Колишко , Радник Конфедерації роботодавців , Олексій Мірошниченко , конфедерація роботодавців України , Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців