Відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту соціальних прав

16 лист. 2018

15 листопада 2018 року в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту соціальних прав.

Під час засідання обговорювалися питання:

- Про шляхи вирішення питання забезпечення своєчасності виплати заробітної плати, зокрема ратифікації третьої частини Конвенції МОП 173. Проблемні питання виконання рішень суду щодо виплати заборгованості по заробітній платі;

- Проблемні аспекти дотримання прав громадян у сфері соціального захисту, охорони здоров’я, культури та освіти в умовах децентралізації.

Участь у засіданні взяв Олексій Мірошниченко Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України.

Довідково:

Наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 01 серпня 2018 р. було утворено Координаційну раду з питань захисту соціальних прав. Метою Координаційної ради є сприяння Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини у здійсненні парламентського контролю за додержанням прав і свобод людини і громадянина на соціальний захист, працю, охорону здоров’я, освіту і культуру, розробки законодавчих пропозицій, надання консультаційної та експертної допомоги з питань поліпшення стану захисту соціальних прав і свобод людини та громадянина.
Теги: Олексій Мірошниченко , Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців , конфедерація роботодавців України