Мінфін планує зробити прозорою ситуацію з наданням державних виплат в Україні

10 січ. 2019

Мінфін планує зробити прозорою ситуацію з наданням державних виплат в Україні.

З цією метою на засіданні Урядового комітету з питань соціальної політики та гуманітарного розвитку 9 січня 2019р. було розглянуто і в цілому схвалено проект Закону України «Про верифікацію та моніторинг державних виплат».

На думку розробника, законопроект спрямований на підвищення адресності державних виплат (до яких відносяться пенсії, допомоги, субсидії, стипендії тощо), що, за умови належного запровадження системи, приятиме в цілому розбудові «справедливої системи соціального забезпечення в Україні, оптимізації бюджетних видатків шляхом перевірки інформації, яка впливає на визначення права і розмір державних виплат».

З цією метою Мінфін, як орган уповноважений на здійснення моніторингу і верифікацію державних виплат, матиме право «одержувати інформацію, у т.ч. персональні дані, інформацію з автоматизованих інформаційних систем, реєстрів, інших баз та джерел інформації… у т.ч. числі інформацію з обмеженим доступом».

У роботі Урядового комітету брав участь Радник Конфедерації Родіон Колишко.Теги: Родіон Колишко , Радник Конфедерації Родіон Колишко , конфедерація роботодавців України