Фундація "Відкрите суспільство" запрошує долучитися до аналізу євроінтеграційних законопроектів

15 лют. 2019

В рамках проекту «Громадський моніторинг законопроектів щодо відповідності Угоді про асоціацію та праву ЄС», який виконує ГО «Фундація «Відкрите суспільство» за підтримки Європейського Союзу та Міжнародного фонду «Відродження» в межах грантового компоненту проекту «Громадська синергія», Парламентська експертна група з євроінтеграції (ПЕГ) здійснює аналіз законопроектів на відповідність положенням Угоди про асоціацію та праву ЄС, і запрошує робочі групи УНП ФСП та УС ПГС надіслати зауваження та пропозиції щодо цих законопроектів.

Зауваження і пропозиції приймаються як від груп, так від їх учасників. Вони можуть включати аспекти відповідності Конституції та законам України, впливу законопроектів на права і свободи громадян, впливу на ситуацію на певному ринку, на доходи і витрати державного або місцевих бюджетів тощо.

Змістовні зауваження і пропозиції будуть враховані при підготовці експертних висновків ПЕГ, передані до секретаріату Комітету Верховної Ради України з питань європейської інтеграції, а найбільш суспільно важливі будуть опубліковані.

Пропозиції можна надсилати на адресу Координатора експертної групи ПЕГ. Денису Чернікову: denys.chernikov@gmail.com


Звернення Відкритого суспільства та перелік законопроектів
Теги: УС ПГС