Чергові законодавчі новації Мінсоцполітики призведуть до зменшення легальної зайнятості

18 лют. 2019

Конфедерація роботодавців України категорично не підтримує законодавчу ініціативу Міністерства соціальної політики України щодо погодження проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників та протидії застосуванню незадекларованої праці».

Зокрема, Конфедерація роботодавців не може погодитися з наступними «новаціями»:

- Внесення змін до КЗпП щодо нової ст. 212 «Ознаки наявності трудових відносин» щодо внесення 7 ознак наявності трудових відносин;

- Ст. 265 «Відповідальність за порушення законодавства про працю» щодо оформлення працівника на неповний робочий час та інше.

Зауваження Конфедерації роботодавців України до законопроекту були надіслані до Міністерства соціальної політики України

Конфедерація роботодавців України вдячна Всеукраїнській асоціації роботодавців, яка є членом Конфедерації, за спільне опрацювання і надання зауважень до проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення захисту прав працівників та протидії застосуванню незадекларованої праці», що були враховані під час опрацювання зазначеного проекту Закону України.
Теги: конфедерація роботодавців України , трудові відносини , думка роботодавців