Круглий стіл «Забезпечення продовольчої безпеки в Україні»

6 бер. 2019

15 березня 2019 р. з метою обговорення попередніх аналітичних напрацювань громадських експертів для підготовкитематичної доповіді планується проведення круглого столу "Забезпечення продовольчої безпеки в Україні".

Під час заходу планується розглянути поточну ситуацію із продовольчою безпекою в Україні в контексті європейської інтеграції України, включаючи основні чинники, які на неї впливають, а також обговорити необхідні кроки для забезпечення доступності повноцінного та якісного харчування для усього населення. Дискусія стосуватиметься впровадження таких механізмів як державна адресна продовольча допомога малозабезпеченим верствам населення через торгові мережі та фермерські асоціації, а також інші інструменти продовольчої безпеки, які використовуються в світовому та, зокрема, європейському досвіді.

Захід складатиметьсяз двох частин:


1)10:00-13:00- Експертне обговорення за участі представників організацій РГ3 УС ПГС(місце: офіс проекту "Громадська синергія", вул. Малопідвальна, 12/10)

2)14:00-16:30- Круглий стіл «Як гарантувати продовольчу безпеку України: пошук рішень» за участі профільних міністерств і відомств, парламентських комітетів, аналітичних центрів, наукових установ, громадських організацій, бізнес-асоціацій, міжнародних організацій та проектів тощо(місце: Великий конференц-зал НАН України, вул. Володимирська, 55).
Теги: УС ПГС