Відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту соціальних прав

28 бер. 2019

26 березня 2019 року в Секретаріаті Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту соціальних прав.

Під час засідання обговорювалися питання:

- Прожитковий мінімум як головний чинник дотримання прав людини на достатній життєвий рівень;

- Про схвалення плану роботи Координаційної ради з питань захисту соціальних прав на 2019 рік.

Під час розгляду проекту плану роботи Координаційної ради з питань захисту соціальних прав на 2019 рік Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко вніс пропозицію щодо включення до плану роботи Координаційної ради на 2019 рік питання розроблення заходів щодо зменшення трудової міграції за межі держави та повернення трудових мігрантів в Україну, яка була підтримана учасниками засідання.

Довідково:

Наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 01 серпня 2018 р. було утворено Координаційну раду з питань захисту соціальних прав. Метою Координаційної ради є сприяння Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини у здійсненні парламентського контролю за додержанням прав і свобод людини і громадянина на соціальний захист, працю, охорону здоров’я, освіту і культуру, розробки законодавчих пропозицій, надання консультаційної та експертної допомоги з питань поліпшення стану захисту соціальних прав і свобод людини та громадянина.
Теги: Олексій Мірошниченко , Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців , конфедерація роботодавців України