Безпечне і здорове майбутнє праці

9 квіт. 2019

«Безпечне і здорове майбутнє праці» - під таким девізом згідно з рекомендаціями Міжнародної організації праці у 2019 році буде проводитися Всесвітній день безпеки та гігієни праці. В Україні День охорони праці відзначається 28 квітня.

З метою відзначення у 2019 році Дня охорони праці в Державній службі України з питань праці за участі Конфедерації роботодавців України відбулося засідання Організаційного комітету з проведення Дня охорони праці в Україні. Під час засідання Оргкомітету учасники обговорили та взяли за основу проекти Звернення Організаційного комітету до органів державної влади, місцевого самоврядування, роботодавців, профспілок, засобів масової інформації, керівників і працівників підприємств, установ і організацій та План заходів з відзначення у 2019 році Дня охорони праці в Україні під девізом „Безпечне і здорове майбутнє праці”.

Засідання Організаційного комітету з проведення Дня охорони праці в Україні відбулося за участю представників Держпраці, міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, Міжнародної організації праці в Україні, Фонду соціального страхування, організацій профспілок і роботодавців та науково-дослідних установ.

Звернення

План заходів
Теги: конфедерація роботодавців України