Відбувся «круглий стіл» на тему «Проблеми гендерного насильства та процес встановлення стандартів у сфері боротьби з насильством та домаганнями у світі праці в Україні»

23 трав. 2019

22 травня 2019 року відбувся «круглий стіл» на тему «Проблеми гендерного насильства та процес встановлення стандартів у сфері боротьби з насильством та домаганнями у світі праці в Україні» участь в якому взяв Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко.

Засідання круглого столу проводилося у рамках реалізації проекту Міжнародної організації праці «Оплата праці в Україні: технічна допомога задля подолання заборгованості із заробітної плати, встановлення мінімальної зарплати та рівного винагородження».

Під час заходу було представлено доповідь до МОП з гендерної тематики «Квантовий стрибок до гендерної рівності – за краще майбутнє для всіх», та міжнародні стандарти, спрямовані на викоренення насильства та домагань у сфері праці.

Участь у заході взяли представники міністерств, профспілкових обєднань, організацій роботодавців, громадських організацій, науковці.
Теги: Олексій Мірошниченко , Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців