Школа «Фасилітація для євроінтеграції і не тільки»

10 черв. 2019

Школа «Фасилітація для євроінтеграції і не тільки»

10 -12 липня 2019р. за підтримки проекту Громадська синергія буде проведена літня школа «Фасилітація для євроінтеграції і не тільки».

Основна мета навчання - підвищення майстерності організації групової роботи, вміння підтримати ентузіазм учасників та сформувати відчуття відповідальності за колективний результат, спроможності організувати обговорення таким чином, щоб максимально врахувати позиції різних учасників, мобілізувати творчий потенціал групи і виходити на конструктивні рішення.
Ця Школа для вас,

  • Якщо вам хотілося б активізувати і зробити продуктивнішими обговорення робочих груп під час засідань та розсилках;
  • Якщо ви втомилися від нудних круглих столів і ви в пошуку нових цікавих і результативних форматів дискусій;
  • Якщо ви хотіли б підвищити продуктивність робочих нарад у власних організаціях чи проектах і розвинути здатність команди генерувати творчі ідеї;
  • Якщо хочете навчитися ефективно протидіяти неконструктивним виступам під час обговорень, шукати порозуміння та виходити на спільні рішення в конфліктних ситуаціях.

Три дні інтенсивного та наповненого практикою навчання під керівництвом досвідченого тренера з міжнародним досвідом допоможуть вам оволодіти методами та інструментами фасилітації, що виведуть на новий рівень вашу роботу з групами.

Заповнити анкету

Участь у Школі доступна для представників організацій-членів УНП та УС ПГС, які беруть активну участь в роботі Платформ і буде корисною передусім лідерам Платформ, координаторам робочих груп та керівникам проектів.

З питань участі звертайтеся до Людмили Черняги, координатора навчально-просвітницької діяльності (civic.synergy.trainings@gmail.com, 0503393749)
Теги: УС ПГС