Форум успішних практик у сфері довкілля

13 черв. 2019

Ресурсно-аналітичний центр “Суспільство і довкілля” запрошує представників громадських організацій, державних органів влади, бізнесу та експертів до участі у Форумі успішних практик у сфері охорони довкілля.

Головна мета форуму – обмін кращим досвідом та налагодження співпраці між різними стейкхолдерами, які впроваджують чи планують впроваджувати ініціативи, спрямовані на практичне застосування Угоди про асоціацію між Україною та ЄС у сфері довкілля та зміни клімату в Україні.

Під час Форуму відбудеться панельна дискусія високого рівня за участі представників Міністерства екології та природних ресурсів України, Представництва ЄС в Україні, Верховної Ради України, експертів. Конкретні екологічні ініціативи будуть представлені під час чотирьох сесій: (1) Відходи; (2) Інтеграція екологічних питань в інші сфери політики; (3) Зміна клімату; (4) Атмосферне повітря, вода і промислове забруднення.

Для участі у заході обов’язкова реєстрація. Будь ласка, заповніть форму https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSf0U85py4_78hfFGTl5ZzVtF-OmzqHjNl_SKEuk45EHg_NxOA/viewform до 14 червня включно. Обов’язково дочекайтеся листа-підтвердження. Кількість місць обмежена. Перевага на участь у заході надаватиметься тим, хто здійснює екологічні практики, спрямовані на застосування Угоди про асоціацію.

Форум відбудеться 20 червня 2019 року з 14:00 до 19:00 в приміщенні Бізнес-центру СООР-Україна (2-й поверх), м. Київ, вул. Хрещатик, 7/11

За додатковою інформацією звертайтеся до старшого аналітика Ресурсно-аналітичного центру “Суспільство і довкілля” Зоряни Козак (zoryana.kozak@rac.org.ua , +38 032 242 22 84).
Теги: УС ПГС