Гідні соціально-трудові стандарти - головний мотив праці в Україні і добробуту в сім'ї

4 жовт. 2019

«Гідні соціально-трудові стандарти - головний мотив праці в Україні і добробуту в сім'ї» під такою назвою 4 жовтня 2019 р. у Федерації профспілок України відбувся круглий стіл з нагоди Всесвітнього дня дій за гідну працю. Участь у засіданні круглого столу взяв Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко.

«Гідна праця, – на думку Олексія Мірошниченка, - складається з таких основних компонентів: гідна зарплата; безпечне робоче місце; висока продуктивність праці; висока кваліфікація працівника. І тільки реалізація всіх цих компонентів зробить працю в Україні гідної».

Участь в засіданні круглого столу взяли представники центральних органів виконавчої влади, Міжнародної організації праці, Державної служби України з питань праці, Національної служби посередництва і примирення, Національної тристоронньої соціально-економічної ради, роботодавців, наукових та громадських організацій.Теги: трудові відносини , Олексій Мірошниченко , Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців