Участь у презентації Програми діяльності Уряду

7 жовт. 2019

На запрошення офісу Прем`єр-міністра України члени Конфедерації роботодавців України: Голова Федерації роботодавців транспорту України Орест Климпуш, Голова Федерації роботодавців ЖКГ України Олег Адамов та Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко взяли участь у презентації Програми діяльності Кабінету Міністрів України, яка відбулася 4 жовтня 2019 р. в КВЦ «Парковий».

Презентуючи Програму діяльності Кабінету Міністрів України Прем`єр-міністр Олексій Гончарук наголосив на тісній співпраці між Урядом і організаціями, що представляють бізнес в таких питаннях як: залучення інвестицій; захист приватної власності, реформа судової системи, боротьба з корупцією тощо.

Також мова йшла про впровадження земельної реформи, зміни податкового законодавства, недопущення втручання правоохоронних органів у роботу підприємств і митну реформу.

Учасники домовилися щодо регулярних зустрічей Уряду з бізнес спільнотою задля моніторингу впровадження реформ та недопущення тиску на підприємців і роботодавців.
Теги: Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців , члени Конфедерації роботодавців