Відбувся 3-й міжнародний Форум асоціацій

25 лист. 2019

13-15 листопада у Києві відбувся 3-й міжнародний Форум асоціацій за участю дипломатів, урядовців та експертів з ЄС, України, Грузії та Молдови. Учасники обговорили можливі формати співробітництва між трьома асоційованими країнами та варіанти глибшої інтеграції з ЄС поза членством.

Зокрема, у перший день Форуму шість Платформ громадянського суспільства, офіційно створених відповідно до Угоди про асоціацію та у рамках Східного партнерства, прийняли спільну Декларацію. Нею вони закликали свої уряди та парламенти створити тристоронній формат співпраці для обміну досвідом, координації політики та взаємної підтримки задля глибшої інтеграції до ЄС. У документі також міститься заклик до ЄС створити окремий формат взаємодії з цими країнами за формулою «3+1».

Декларацію представили урядовцям з трьох країн, представникам європейських інституцій (Єврокомісії, Європейської служби зовнішньої дії, Європарламенту) та експертній спільноті.

Впродовж трьох днів проект «Громадська синергія» проводив стрім-трансляцію з Форуму. Запис усіх панелей, програма Форуму та інші супутні матеріали доступні на сайті Проекту.

За цим посиланням знайдете аналітичний матеріал-інфографіку, презентовану на Форумі – "Implementation of Association Agreements in Georgia, Moldova and Ukraine: a Comparative Overview”.
Теги: УС ПГС