Пропозиції Конфедерації були підтримані під час засідання робочої групи в Комітеті ВРУ

22 лист. 2019

21 листопада 2019 р. в Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулося засідання робочої групи з доопрацювання до другого читання проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення» (№0958) під головуванням заступника Голови Комітету Вадима Струневича. Участь в засіданні робочої групи взяв Олексій Мірошниченко Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців України.

Під час засідання робочої групи була підтримана пропозиція Конфедерації роботодавців України і представників бізнесу щодо позбавлення права органів місцевого самоврядування здійснювати перевірки з питань, які відносяться до компетенції Державної служби України з питань праці.

Проект Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання заходів державного нагляду (контролю) за додержанням законодавства про працю та зайнятість населення» (№0958) планується направити по процедурі повторного другого читання з внесенням відповідних змін.
Теги: Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців , Олексій Мірошниченко