Закриття проекту ЄС-МОП щодо покращення умов праці і подолання незадекларованої праці в Україні та презентація нового проекту

25 лист. 2019

Міжнародна організація праці (МОП) разом з Представництвом Європейського Союзу в Україні, соціальними партнерами та представниками органів влади 21 листопада 2019 р. провели конференцію з нагоди завершення проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці». Під час Конференції керівник проекту Антоніу Сантуш коротко доповів про результати проекту, надавши перевагу питанням синергії зусиль Державної служби України з питань праці, соціальних партнерів, бізнесу у питаннях запобігання та попередження випадків незадекларованої праці.

Одночасно із завершенням проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці» було анонсовано початок нового проекту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні». Новий проект передбачає продовження надання Урядові України підтримки у вищезазначених сферах.

У заході взяли участь Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко, Член Ради Конфедерації Вячеслав Биковець, Радник Конфедерації Родіон Колишко.
Теги: Родіон Колишко , Радник Конфедерації роботодавців , конфедерація роботодавців України , Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців