Всеукраїнський форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю

12 груд. 2019

10 грудня 2019 року відбувся Всеукраїнський форум підприємств громадських організацій людей з інвалідністю «Соціальні підприємства в Україні: зміна парадигми». Форум був організований Всеукраїнською асоціацією підприємств та працюючих осіб з інвалідністю, Національною Асамблеєю людей з інвалідністю України, Українським товариством сліпих, Українським товариством глухих за підтримки Уповноваженого Президента України з прав осіб з інвалідністю.

Метою Форуму була необхідність обговорення діяльності підприємств громадських об’єднань людей з інвалідністю у контексті надання державної підтримки у вигляді податкової пільги за ставкою 0 % ПДВ, а також опрацювання нових підходів запровадження компенсаторної підтримки зайнятості та працевлаштування осіб з інвалідністю на соціальних підприємствах ГОІ в Україні.

Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко під час виступу зупинився на питаннях нових підходів до нормативу в 4% для працевлаштування осіб з інвалідністю, проблеми безбар’єрного доступу житлово-транспортної інфраструктури, профорієнтації та підвищення кваліфікації осіб з інвалідністю.

Участь у Форумі взяли народні депутати України, представники міністерств, організацій роботодавців, підприємств громадських організацій осіб з інвалідністю та громадських об’єднань, міжнародні партнери.
Теги: думка роботодавців , Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців , конфедерація роботодавців України , Олексій Мірошниченко