Стимулювання працевлаштування молоді

17 січ. 2020

16 січня 2020 року у Комітеті ВРУ з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулось засідання робочої групи з напрацювання законодавчих пропозицій щодо вирішення проблемних питань у сфері працевлаштування молоді.

Учасники робочої групи були одностайні в тому, що головною передумовою успішного працевлаштування і молоді, й інших категорій населення України, які потребують додаткових преференцій під час працевлаштування, є розвиток економіки, а не адміністративне підвищення штрафних санкцій за неможливість працевлаштувати відповідну кількість часто немотивованих до праці осіб.

«Ми всі свідомі того, що готується проект Закону України щодо зайнятості населення. Давайте замість збільшення квот та штрафних санкцій краще попрацюємо над стимулюючими заходами до самозайнятості молоді, ефективною професійною орієнтацією, сприяння в утворенні старт-апів, інших форм підприємств», запропонував Радник Конфедерації роботодавців України Родіон Колишко під час засідання групи.

В результаті засідання групи під головуванням Секретаря Комітету Миколи Бабенка було прийнято рішення не розробляти окремого законопроекту, направленого на створення преференцій щодо працевлаштування одній з категорій населення України, натомість вирішити комплексно питання працевлаштування у проекті Закону України «Про зайнятість».
Теги: професійна орієнтація , Родіон Колишко , конфедерація роботодавців України