Круглий стіл "Належне та ефективне державне регулювання трьох колон пенсійного забезпечення громадян України 2020"

23 січ. 2020

22 січня 2020 року в Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбувся круглий стіл на тему: "Належне та ефективне державне регулювання трьох колон пенсійного забезпечення громадян України 2020".

Участь у заході взяли народні депутати України, представники центральних органів виконавчої влади, Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, Пенсійного фонду, всеукраїнських об’єднань профспілок та організацій роботодавців, громадських організацій, наукових установ.

Під час засідання «круглого столу» Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко у своєму виступі зазначив, що «в запропонованих підходах щодо належного та ефективного державного регулювання трьох колон пенсійного забезпечення громадян України передбачається збільшення навантаження на фонд оплати праці до 5 відсотків, що протирічить задекларованому чинною владою принципу стабільності законодавства і не збільшення оподаткування».

Матеріали засідання круглого столуТеги: Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців , Олексій Мірошниченко , конфедерація роботодавців України