Конфедерація приєдналася до Міжнародної коаліції за рівну оплату праці (EPIC)

3 лют. 2020

Конфедерація роботодавців України cтала першою асоціацією роботодавців національного рівня, яка приєдналася до Міжнародної коаліції за рівну оплату праці (Equal Pay International Coalition, EPIC).

Рішення про приєднання Конфедерації було ухвалено Секретаріатом Коаліції 24 грудня 2019р., офіційну інформацію про приєднання Конфедерації до коаліції розміщено на сторінці EPIC (https://bit.ly/317cDhV).

Приєднання Конфедерації до Міжнародної коаліції EPIC стало результатом багаторічної роботи Конфедерації у сфері гендерної рівності на ринку праці, яка розпочалася у 2009 році участю Конфедерації у проекті «Рівність чоловіків і жінок на ринку праці», який реалізовувався за підтримки МОП та ЄС в Україні.

Конфедерація роботодавців України була єдиною організацією роботодавців, яка у 2010 році пройшла гендерний аудит та експерти якої впродовж реалізації проекту брали участь в якості тренерів проекту.

За ініціативи Конфедерації у 2011 – 2013 роках під час перегляду освітніх стандартів сфери професійної (професійно-технічної) освіти було ліквідовано необґрунтоване обмеження до навчання для жінок за більш ніж 60 робітничими професіями.

«Своєю місією у діяльності міжнародної коаліції EPIC ми бачимо, бути, по-перше, джерелом інформації для вітчизняного бізнесу щодо кращих практик та міжнародного досвіду у сфері впровадження практик встановлення рівної оплати за рівну працю, по-друге, надійним партнером для реалізації спільних проектів у цій сфері, по-третє, аналітичним центром збирання статистичної та генерування аналітичної інформації про ситуацію з рівністю у сфері оплати праці в Україні», - зазначив Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко.
Теги: Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців , конфедерація роботодавців України , Олексій Мірошниченко , роботодавці