Конфедерація захищає інтереси роботодавців

24 лют. 2020

Під час засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів 21 лютого 2020р. експертам Конфедерації роботодавців України разом з представниками інших об’єднань організацій роботодавців вдалося не допустити необґрунтоване збільшення категорій відпусток, які має оплачувати роботодавець (законопроекти реєстрац. №№ 2436, 2032).

Також членами Комітету були висловлені численні зауваження щодо практики встановлення необґрунтовано високого рівня оплати праці окремим категоріям вищого корпусу державної служби та ТОП менеджменту державних підприємств. У результаті розгляду декількох законопроектів аналогічного змісту було прийнято рішення утворити окрему роботу групу, яка комплексно розгляне зазначене питання та сформує спільний законопроект, який має встановити верхню межу оплати праці зазначених категорій державних службовців та керівників державних підприємств.

Також роботодавці позитивно сприймають послідовну практику Комітету Верховної ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів щодо не збільшення різного плану соціальних пільг окремим категоріям громадян України. Зокрема, Комітетом не було підтримано включення до порядку денного сесії законопроектів №№ 2018, 2022, 2028.

У роботі Комітету брав участь радник Конфедерації роботодавців України Родіон Колишко
Теги: конфедерація роботодавців України , оплата праці , Радник Конфедерації роботодавців , Родіон Колишко