Звернення Міністра охорони здоров'я України

17 бер. 2020

До Організацій Роботодавців та Бізнес Асоціацій звернувся Міністр охорони здоров'я України Ілля Ємець з проханням до бізнесу надати в максимально стислі терміни посильну допомогу для забезпечення протидії пандемії коронавірусу Covid19.

«Сьогодні перед нашою державою, як і перед усією світовою спільнотою постав надзвичайно серйозний виклик. Пандемія коронавірусу Covid19 невпинно набуває глобальних масштабі.

Міністерство охорони здоров’я України звертається до усіх підприємств і організацій, компаній та асоціацій надати в максимально стислі терміни посильну допомогу для забезпечення протидії пандемії коронавірусу Covid19.

Зібрані кошти будуть сконцентровані і використані для координації закупівлі якісних і надійних засобів індивідуального захисту медпрацівників (респіраторів, масок, рукавичок, костюмів і халатів, захисних окулярів), а також для придбання діагностичних тестів, апаратів штучної вентиляції легень, кардіомоніторів, газових аналізаторів, кисневих концентраторів, дезінфікуючих засобів та медикаментів» - йдеться у зверненні Міністра охорони здоров'я України.

Звертаємося до членів Конфедерації роботодавців України долучитися до надання допомоги для забезпечення протидії пандемії коронавірусу Covid19 .
Теги: МОЗ України