Триває обговорення програми діяльності Уряду

7 трав. 2020

6 травня 2020 року у режимі відеоконференції відбулось засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів, на якому обговорювався проект Програми діяльності Уряду. У роботі Комітету взяв участь Радник Конфедерації роботодавців України Родіон Колишко.

Узагальнюючи обговорення документу слід зазначити, що проект Програми Уряду є, напевно, найменшим за обсягом, втім не позбавлений позитивних моментів, до яких можна віднести окремий блок по боротьбі з наслідками епідемії, заходи економічних заходів підтримки економіки, нариси соціального захисту населення.

Втім, проект є надзвичайно загальним, більш нагадує опис намірів, ніж програмний документ діяльності Уряду з детальним описом дій та заходів. До того ж, проект не містить низки формальних ознак, як-от фінансово-економічне обґрунтування.

Як відмічали і члени Комітету, і представники громадянського суспільства, які брали участь у роботі Комітету, проект програми Уряду не містить ані блоку соціального діалогу, ані блоку залучення представників громадянського суспільства до реалізації програми Уряду, що може суттєво знизити рівень підтримки заходів по реалізації програми суспільством.

За рішенням Комітету проект Постанови про Програму діяльності Кабінету Міністрів України (р.№3330, Кабінет Міністрів України) рекомендовано повернути до Кабінету Міністрів України з пропозиціями щодо доопрацювання проекту Програми діяльності Кабінету Міністрів України.
Теги: Родіон Колишко , Радник Конфедерації роботодавців , конфедерація роботодавців України