Відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів

28 трав. 2020

27 травня 2020 року відбулося засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів у режимі відео конференції. Участь в засіданні Комітету взяв Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко.

Під час засідання Комітету розглядався проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок) (р. № 2681). За результатами засідання Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів було прийнято рішення рекомендувати Верховній Раді України прийняти зазначений законопроект у першому читанні за основу і створення робочої групи з опрацювання пропозицій до законопроекту до другого читання.

Конфедерація роботодавців України, проаналізувавши проект Закону України про внесення змін до деяких законодавчих актів України (щодо окремих питань діяльності професійних спілок) (р. № 2681), надсилала до Комітету свої зауваження та пропозиції.
Теги: конфедерація роботодавців України , думка роботодавців