Представник Конфедерації увійшов до складу Наглядової Ради Проєкту ЄС-МОП

29 трав. 2020

28 травня 2020 року у режимі онлайн відбулося засідання Наглядової Ради Проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» (2020-2022).

Головними завданням Наглядової Ради є:

1. Стратегічне спрямування роботи в рамках Проєкту ЄС-МОП: надання пропозицій і рекомендацій щодо стратегічних напрямів роботи, а також пропозицій до плану його реалізації з метою досягнення очікуваних результатів.

2. Забезпечення платформи для обміну інформацією про реалізацію Проєкту, інформацією про поточну і заплановану роботу з метою узгодження дій і досягнення максимального ефекту від взаємодії.

3. Моніторинг стану реалізації Проєкту з урахуванням проведених заходів, труднощів, та змін, що мали місце в ході роботи, а також моніторинг досягнутих результатів.

Під час першого засідання Наглядової Ради Проєкту ЄС-МОП «На шляху до безпечної, здорової та задекларованої праці в Україні» було затверджено Положення про Наглядову Раду Проєкту, її склад та план роботи Проєкту. До складу Наглядової Ради увійшли представники законодавчої й виконавчої гілок влади, МОП, Делегації Європейського Союзу, НТСЕР, організацій профспілок та роботодавців. Від Конфедерації до складу Наглядової Ради увійшов Виконавчий Віцерезидент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко.
Теги: Олексій Мірошниченко , Виконавчий Віце-президент Конфедерації , конфедерація роботодавців України