Роботодавці коментують зміни до Національної стратегії у сфері прав людини

3 черв. 2020

Експерти Конфедерації роботодавців України прокоментували проект змін та доповнень до Національної стратегії у сфері прав людини, затвердженої Указом Президента України від 25 серпня 2015 року №501/2015.

Зокрема, на думку роботодавців, у сфері забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків важливим є окремий акцент на забезпеченні рівності оплати праці рівної цінності. Мету напряму «Створення умов для розвитку підприємницької діяльності» експерти Конфедерації пропонують більше сконцентрувати на забезпеченні свободи підприємництва, створення умов для самозайнятості населення, дотримання економічних та соціальних прав людини в процесі ведення господарської діяльності.

В той же час, такий результат реалізації зазначеної мети як «забезпечено відповідність діяльності суб’єктів господарювання вимогам у сфері бізнесу і прав людини.» пропонується виключити як такий, що не дає повного розуміння яким вимогам має відповідати діяльність суб’єктів господарювання і в яких обсягах.

Конфедерація роботодавців України готова долучитися до подальшого опрацювання змін до Національної стратегії у сфері прав людини, захищаючи права та інтереси роботодавців.
Теги: роботодавці , думка роботодавців , конфедерація роботодавців України