Експерти поділилися міжнародним досвідом реагування на наслідки COVID-19

17 лип. 2020

Конфедерація роботодавців України, як член міжнародної ініціативи EPIC (Міжнародна коаліція за рівну винагороду у сфері праці), взяла участь у міжнародному вебінарі «Практики лідерства у період кризи», що відбувся 16 липня ц.р., організованого членом EPIC Gapsquare& PwC Switzerland.

Під час вебінару учасники поділилися результатами останніх опитувань, проведених за участі роботодавців, що діють у різних країнах, які постраждали від Covid-19. Дискусія зосереджувалася на політиках інклюзивності ринку праці та працевлаштування, аналізі практичних заходів, які вживаються з метою підтримки зайнятості, не зниження рівня оплати праці, збереження робочих місць.

Серед основних способів зменшення негативних наслідків кризи експерти відмітили практичні заходи роботодавців і держави, спрямовані на навчання впродовж життя, запровадження гнучких систем зайнятості, збереження існуючого рівня оплати праці.

Учасники обговорили практики запобігання подальшим розривам у заробітній платі за гендерною ознакою, сталого збереження різноманітності та інклюзивності трудових відносин.

У вебінарі брав участь Радник Конфедерації роботодавців України Родіон Колишко.
Теги: навчання впродовж життя , роботодавці , Родіон Колишко , оплата праці , Радник Конфедерації роботодавців , конфедерація роботодавців України