Відкриття Проєкту МОП «Права у світі праці: покращення дотримання Україною основних міжнародних трудових норм»

15 вер. 2020

11 вересня 2020 року відбулося відкриття Проєкту МОП «Права у світі праці: покращення дотримання Україною основних міжнародних трудових норм», що реалізується за підтримки Уряду Канади. Участь у відкритті Проєкту МОП, який проходив в режимі онлайн взяв Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко.

Говорячи про очікування від Проєкту, Олексій Мірошниченко акцентував увагу на зміні значення Генеральної Угоди, яка «має бути національним контрактом, а не регулятором соціального діалогу в Україні». Також під час свого виступу Олексій Мірошниченко звернув увагу на питання вирішення трудових спорів, зазначивши, що «зараз з’являються нові можливості щодо вирішення трудових спорів – це і прийняття в першому читанні проєкту Закону України «Про медіацію», і відповідні положення у проекті нового Закону про працю, де також розглядається вирішення трудових спорів. Ми повинні ці аспекти враховувати і розширювати інструменти та можливості вирішення трудових спорів».

Імплементація Проєкту МОП «Права у світі праці: покращення дотримання Україною основних міжнародних трудових норм» передбачає створення Наглядової Ради, серед основних функцій якої є надання консультацій команді Проєкту щодо питань, пов’язаних з його реалізацією. До складу Наглядової Ради увійшов Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації Олексій Мірошниченко.

Участь у заході взяли представники Уряду Канади, спеціалізованих агенцій ООН, Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Національної школи суддів України, організацій профспілок та роботодавців.
Теги: Олексій Мірошниченко , Виконавчий Віце-президент Конфедерації , конфедерація роботодавців України , МОП