У Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулася нарада щодо діяльності Пенсійного фонду України

25 вер. 2020

23 вересня 2020 р. в Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів відбулася робоча нарада щодо діяльності Пенсійного фонду України в режимі відеоконференції. Участь у нараді взяв Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко. Під час свого виступу він акцентував увагу на необхідності пришвидшення прийняття проекту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обліку трудової діяльності працівника в електронній формі» (реєстр. № 3623), який був прийнятий в першому читанні, а також звернув увагу на проблему заборгованості Пенсійному фонду за пенсії за пільгові умови праці.

«Потрібно вирішити проблему заборгованості Пенсійному фонду України 15 млрд. гривень за компенсацію пенсій за списками №1, №2 шляхом прийняття закону, який врегулює зазначене питання» - зазначив Олексій Мірошниченко .

Участь у заході взяли народні депутати України – члени Комітету, представники Міністерства соціальної політики України, Міністерства фінансів України, Уповноваженого Верховної Ради з прав людини, Пенсійного фонду України, організацій роботодавців.
Теги: думка роботодавців , Олексій Мірошниченко , Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців