Професійна освіта має бути пріоритетним вибором абітурієнта!

2 груд. 2020

1 грудня 2020р. Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко взяв участь в онлайн круглому столі «Кваліфікації в системі професійної освіти. Чи задовольняють вони очікування здобувачів і роботодавців?», який було проведено за сприяння платформи AREMA. Учасниками обговорювалися, зокрема, очікування бізнесу щодо компетентностей та знань випускників системи професійної освіти, нові пріоритети її розвитку.

В контексті розвитку професійної освіти важливим залишаються надання чітких сигналів від держави системі освіти в цілому щодо основних пріоритетів загальнонаціонального розвитку та розуміння того, «яку державу ми будуємо: аграрну, промислову», - зазначає Олексій Мірошниченко. Це надасть системі освіти загальне розуміння власних пріоритетів та можливостей.

Говорячи про пріоритети розвитку професійної освіти, Олексій Мірошниченко зазначив, що, основним завданням для професійної освіти є знаходження свого місця у системі навчання впродовж життя. «Людина повинна мати можливість вчитися, коли виникає необхідність, у максимально зручний для себе спосіб, чому має допомагати розвинута система професійної орієнтації», - зазначає Олексій Мірошниченко.


Із повним записом круглого столу можна ознайомитися за посиланням https://youtu.be/fmLG_vzXJaY
Теги: навчання впродовж життя , Олексій Мірошниченко , Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців України