Представники громадських організацій взяли участь в обговоренні пріоритетів співпраці України та ЄС

26 лют. 2021

25 лютого 2021р. за ініціативи Делегації Європейського Союзу в Україні відбулись консультації з представниками громадянського суспільства України з метою визначення пріоритетів співпраці України та ЄС на наступні 5-7 років у сфері соціальної згуртованості, розвитку секторів охорони здоров’я, освіти й науки.

«Роль громадськості стає дедалі помітнішою у відносинах України та ЄС, підвищується рівень її професіоналізму та залучення до процесів вироблення та реалізації політики», зазначив, зокрема, Керівник другого відділу програм зовнішньої допомоги "Місцевий і людський розвиток" Делегації ЄС в Україні п. Мартін Шрьодер, відкриваючи консультації.

Посилення політики недискримінації, продовження реформування трудового законодавства з метою забезпечення гнучкості регулювання сучасних трудових відносин та зміцнення соціального діалогу на територіальному рівні, - такі три основні пріоритети визначив Радник Конфедерації роботодавців Родіон Колишко, який брав участь у консультаціях. «Нам необхідно розвивати соціальний діалог. Вже очевидно, що його ідея, закладена на почату 2000-х років потребує суттєвого оновлення та нового поштовху. На думку роботодавців, соціальний діалог має отримати нове життя, розвиватися та вестися на найближчому до конкретного роботодавця та працівника рівні, враховувати специфіку сьогоднішніх соціально-трудових відносин та майбутніх викликів», - зазначив Родіон Колишко.Теги: думка роботодавців , конфедерація роботодавців України , Радник Конфедерації роботодавців , Родіон Колишко , соціально-трудові відносини