Представники Конфедерації взяли участь у міжнародному семінарі з Національних кваліфікаційних рамок

2 груд. 2008

27 та 28 листопада 2008 року у Турині (Італія) відбувся міжнародний семінар з Національних кваліфікаційних рамок, який був організований Європейським фондом навчання.
 
У семінарі взяли участь представники країн СНД, Європейського Союзу, національні координатори Європейського фонду навчання, міжнародні експерти. До складу української делегації входили представники Міністерства освіти і науки України, Конфедерації роботодавців України, мережі ресторанів «Козирна Карта».
 
Під час проведення семінару учасники поділились власним досвідом з розбудови національних рамок кваліфікацій, розробки професійних стандартів, обговорили підходи з визнання результатів неформального навчання та виклики щодо реформування системи підготовки кваліфікованих кадрів. Семінар мав підсумковий характер щодо реалізації проекту Європейського фонду навчання для країн СНД «Національні рамки кваліфікацій».
 
Україна сьогодні має високий пріоритет для Європейського фонду навчання з розвитку подальшої співпраці та досягла значних результатів у проектах Фонду. Виходячи з цього було обговорено співробітництво на 2009 рік.
 
Отриманий досвід буде враховано під час подальшого розвитку проектів у напрямках доопрацювання проекту закону «Про Національну систему кваліфікацій» та розробки професійних стандартів.