..

 

Роботодавці виступають за лібералізацію трудових відносин

6 трав. 2021

Конфедерація роботодавців України послідовно виступає за осучаснення та лібералізацію трудових відносин. Про це йдеться у листі Конфедерації до Комітету Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів щодо проєкту Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо спрощення регулювання трудових відносин у сфері малого і середнього підприємництва та зменшення адміністративного навантаження на підприємницьку діяльність» (реєстр. № 5371).

«Разом з боротьбою із корупцією, реформою судової системи, здешевленням кредитів, підтримкою національного виробника не менш важливим, на думку роботодавців, для розвитку бізнесу є збереження та розвиток кваліфікованих кадрів та зменшення обсягів трудової міграції, чому має сприяти сучасне трудове законодавство України»,- йдеться у листі Конфедерації.

Разом з цим, представлений законопроект, хоча й має на меті лібералізацію окремих аспектів трудового законодавства, не є комплексним рішенням цього завдання. Натомість, Конфедерація роботодавців України неодноразово наголошувала на необхідності саме комплексного реформування трудових відносин через прийняття нового Трудового кодексу України, запобігаючи несистемному регулюванню окремих аспектів соціально-трудових відносин, що в результаті може більше завадити прогресивному регулюванню трудових відносин.

Конфедерація роботодавців України готова разом із Комітетом до вироблення оптимальних шляхів осучаснення трудового законодавства, в тому числі і задля розвитку малого та середнього бізнесу в Україні.Теги: трудовий кодекс , соціально-трудові відносини , конфедерація роботодавців України , думка роботодавців