До Закону України «Про організації роботодавців» будуть внесені зміни

8 груд. 2008

4 грудня ц.р. в Комітеті Верховної Ради України з питань соціальної політики та праці відбувся круглий стіл на тему: «Законопроект про внесення змін до Закону України «Про організації роботодавців» із залученням членів Комітету, представників міністерств, соціальних партнерів, науковців та журналістів.
 
Учасниками були висловлені пропозиції щодо необхідності удосконалення законопроекту, приведення його положень у відповідність до міжнародних зобов`язань України, співвіднесення із Законом України «Про професійні спілки, права та гарантії їх діяльності». При цьому досить важливим є якнайшвидше прийняття Закону України «Про соціальний діалог в Україні», як базового закону в сфері соціального діалогу.
 
Учасники круглого столу запропонували доповнити законопроект нормами, що стосуються визначення критеріїв репрезентативності, порядку формування сторін в тристоронніх органах та міжнародних делегаціях, вдосконаленням порядку легалізації та пільгового оподаткування доходів неприбуткових організацій.
 
За результатами круглого столу Комітетом Верховної Ради рекомендовано утворити робочу групу для доопрацювання вищезазначеного законопроекту усіма зацікавленими сторонами.