Відбувається технічне засідання членів ЕРІС

20 жовт. 2021

20 жовтня 2021р. розпочалось технічне засідання членів ЕРІС (Equal Pay International Coalition), яке у зв’язку з пандемією COVID-19 цього року відбувається в онлайн форматі та проходить у чотири дні.

Технічна зустріч наради EPIC у 2021р. зосереджується на низькій заробітній платі та поганих умовах праці працівників та працівниць сфери догляду. Під час зустрічі планується вивчити ключові характеристики складу заробітної плати у секторі, гендерний розрив у заробітній платі працівників та працівниць сектору, проаналізовані чинники, що сприяють цьому, а також представлено кращі практики, направлені на пом’якшення наслідків пандемії COVID-19 та подальший шлях до забезпечення стійкого розвитку сектору.

Зокрема, частина технічної зустрічі 20 жовтня була присвячена питанню «Зменшення гендерної нерівності в оплаті праці в секторі охорони здоров’я та догляду з метою швидшого подолання наслідків пандемії COVID-19».


Довідково:

Конфедерація роботодавців України була першим у світі національним об’єднанням роботодавців, яке доєдналося до членів ЕРІС. За даними ЕРІС у всьому світі між 2019 та 2020 роками зайнятість жінок скоротилася на 4,2 %, що становить зменшення на 54 мільйони робочих місць, тоді як зайнятість чоловіків скоротилася на 3 відсотки (на 60 мільйонів робочих місць). Прогнозується, що у 2021 році кількість зайнятих жінок буде на 13 мільйонів менше, ніж у 2019 році, тоді як кількість зайнятих чоловіків буде приблизно такою ж, як у 2019 році.
Теги: EPIC , оплата праці , конфедерація роботодавців України