Відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту соціальних прав

25 жовт. 2021

21 жовтня 2021 року відбулося засідання Координаційної ради з питань захисту соціальних прав. Участь у засіданні взяв Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко.

Під час засідання Координаційної ради були обговорені питання:

1. Про результати проведення аналізу стану використання незадекларованої праці в Україні та подальші кроки щодо зниження рівня неформальної зайнятості та формування у суспільстві негативного ставлення до незадекларованої праці.

2. Захист культурних прав: виклики в умовах децентралізації.

Під час обговорення питання щодо шляхів зниження рівня неформальної зайнятості в Україні Виконавчий Віцепрезидент Конфедерації роботодавців України Олексій Мірошниченко під час свого виступу акцентував увагу, що відповідальність за незадекларовану працю має нести не тільки роботодавець, а й працівник: «Підписання контракту на працевлаштування - це згода двох сторін. Але і праця без офіційного оформлення - це також згода двох сторін. Так чому тільки роботодавець несе відповідальність за неоформлене працевлаштування?».

Довідково:

Наказом Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини 01 серпня 2018 р. було утворено Координаційну раду з питань захисту соціальних прав. Метою Координаційної ради є сприяння Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини у здійсненні парламентського контролю за додержанням прав і свобод людини і громадянина на соціальний захист, працю, охорону здоров’я, освіту і культуру, розробки законодавчих пропозицій, надання консультаційної та експертної допомоги з питань поліпшення стану захисту соціальних прав і свобод людини та громадянина.
Теги: Олексій Мірошниченко , Виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців , думка роботодавців , трудові відносини