Участь Конфедерації роботодавців України у II Генеральній асамблеї UBCCE

11 бер. 2009

2 березня 2009 року Конфедерація роботодавців України здійснила офіційний візит до Стамбулу. Метою цього візиту стала участь у другій Генеральній асамблеї Союзу асоціацій підприємців регіону Чорного та Каспійського морів (UBCCE). Підчас проведення Генеральної асамблеї UBCCE Конфедрація роботодавців України набула статусу спостерігача у цій організації, розуміючи, що зазначене об’єднання професійних громадських організацій відіграватиме в подальшому значиму роль у стратегічно важливому регіоні Чорного і Каспійського морів.

У своєму виступі Виконавчий Віце-президент Конфедерації О.Мірошниченко зазначив: «Ми визнаємо важливість UBCCE з декількох причин: по-перше, UBCCE- неполітична організація; по-друге, UBCCE надає можливості для професійного обміну знаннями та досвідом організаціям країн, які споріднені спільною історією та розвитком; по-третє, UBCCE набуло значимості через свою надзвичайну активність та ініціативність , а також у зв’язку із про-активною позицією щодо розвитку ситуації в регіоні і самої організації, і її членів».

Довідково:

UBCCE – неурядова організація, що охоплює країни регіону Чорного і Каспійського морів. Зараз до складу UBCCE входять 18 неурядових організацій бізнесу (як безпосередньо бізнес-асоціацій, так і організацій працедавців) з 17 країн регіону, а також ФРН та Австрія. Основною метою UBCCE є об’єднання бізнес-асоціацій країн-членів організації та інвестиційної привабливості регіону.