25 травня 2009 року в Українському домі відбувся черговий форум «Влада і бізнес – партнери

26 трав. 2009

25 травня 2009 року в Українському домі відбувся  черговий форум «Влада і бізнес – партнери».У форумі взяли участь підприємці, керівники органів місцевого самоврядування, представники виконавчої центральної та місцевої влади, громадських організацій та їх об’єднань.

Форум «Влада і бізнес - партнери» традиційно було присвячено обговоренню умов роботи бізнесу та аналізу стану української економіки, проте основний акцент було зроблено на обговоренні способів усунення адміністративних бар’єрів для здійснення підприємницької діяльності під час світової фінансової кризи.

Програма Форуму передбачала секційну роботу та  виступи посадових осіб найвищого рангу, зокрема Президента України Віктора Ющенка. Під час свого виступу  Президент представив Національну доповідь про стан та перспективи розвитку підприємництва в Україні – документ, розроблений  на виконання Указу Президента від 9 серпня 2008 року № 698/2008 «Про невідкладні заходи щодо вдосконалення державного регулювання господарської діяльності». Національна доповідь визначає актуальні проблеми розвитку підприємництва в Україні, окреслює тактичні та стратегічні пріоритети подальшого розвитку вітчизняного підприємництва.

Підсумком форуму стало схвалення присутніми проекту Указу Президента про окремі питання усунення адміністративних бар'єрів для здійснення підприємницької діяльності під час світової фінансової кризи, який має бути затверджено  Головою держави найближчим часом.