Засідання тристороннього консультативного комітету Проекту МОП в Україні «Рівність жінок і чоловіків у світі праці»

2 черв. 2009

29 травня ц.р. відбулось засідання тристороннього консультативного комітету Проекту МОП в Україні «Рівність жінок і чоловіків у світі праці», що реалізується в Україні Міжнародним бюро праці за фінансової підтримки Європейського Союзу та МБП. Національними партнерами проекту та членами консультативного комітету є представники соціальних партнерів, урядових установ, в т.ч. низки міністерств, Державної служби зайнятості, Державної інспекції праці, Держкомстату, представник Субрегіонального офісу МОП для країн Центральної та Східної Європи, Будапешт тощо. 
 
На першому організаційному засіданні комітету було обговорено план заходів Проекту на перший рік його впровадження. Серед них, здійснення системного підходу до гендеру шляхом проведення гендерного аудиту в організаціях-партнерах Проекту. Аудит проводитиметься в трьох аспектах: діяльність організації, політика організації та внутрішній аудит, та завершиться підготовкою звіту щодо стану гендерної рівності, що дозволить зібрати, обробити необхідні дані з метою надання у подальшому відповідних рекомендацій.
 
Також планом передбаченого здійснити огляд законодавства на предмет гендерної відповідності, провести тренінги з соціальними партнерами для підвищення їх рівня обізнаності та подальшої імплементації набутих знань у своїй повсякденній діяльності, а також провести навчання з потенційними жінками-підприємцями для розбудови їх спроможності започаткувати власну справу.
 
Наступне засідання консультативного комітету Проекту намічено на листопад ц.р. до цього часу Проектом буде здійснюватись співпраця з членами комітету у формі обміну інформацією, консультацій тощо.