Відбувся семінар «Розробка професійного стандарту в галузі харчування»

12 черв. 2009

11 червня 2009 року відбувся семінар «Розробка професійного стандарту в галузі харчування», що був організований Конфедерацією роботодавців України, Європейським фондом освіти та компанією «Козирна карта».
У роботі семінару взяли участь представники Верховної ради України, Міністерства освіти та науки України, Міністерства праці та соціальної політики України, Міністерства економіки України, Міністерства фінансів України, Конфедерації роботодавців України та її членські організації, Академії педагогічних наук України, представники Київської міської державної адміністрації, Світового банку, Європейської фонду освіти (ЄФО), Британської ради, та інших організацій, керівники професійно-технічних навчальних закладів, представники ресторанного та готельного бізнесу.
Семінар проводився в рамках реалізації проекту ЄФО «Національні кваліфікаційні рамки» з метою надання конкретних ідей щодо залучення роботодавців до чіткого формування їх позиції щодо контролю якості професійного навчання та підготовки кадрів.
Захід відкрив Виконавчий віце-президент Конфедерації, Олексій Мірошниченко, привітавши усіх учасників семінару та зазначив, що демографічна ситуація та постійна міграція в країні говорить про те, що різко скорочується населення України та кількість кваліфікованих робітників, економіка країни переходить на новий рівень, де необхідно мати можливість до швидких змін під потреби часу. Він повідомив що, Національна кваліфікаційна рамка в дозволить побудувати більш прозору систему із міжнародним співставленням кваліфікацій, допоможе розвитку особистості в національній побудові знань, а також інституційної інфраструктури в галузі розвитку людських ресурсів, забезпечить доступ громадян до освоєння нових кваліфікацій та вибору різних траєкторій освіти і навчання, а також допоможе ефективній адаптації громадян до мінливих умов і вимог сфери праці.
Мірошниченко також наголосив що Конфедерація роботодавців займається розробкою законопроекту «Про Національну систему кваліфікацій» та методики створення професійних стандартів на прикладі галузі харчування мережі ресторанів «Козирна Карта».
Тімо Куусела з Європейського фонду освіти, розповів присутнім чим собою являється «Національна кваліфікаційна рамка», та подякував Конфедерації роботодавців України і «Козирній карті» за участь у цьому проекті.
Ольга Тулімова, начальник Центру управління знаннями «Козирної карти» представила бачення компанії щодо стандартів освіти в галузі харчування. Та наголосила про плани «Козирної карти» щодо відкриття школи де будуть навчати навичкам та процедурам ресторанної та готельної справи, що за методикою навчання буде схоже на стажування.
Присутні відзначили, що питання підготовки кваліфікаційних кадрів є національним пріоритетом та потребує активної участі всіх соціальних партнерів.
В подальшому планується доопрацювати методику складання професійних стандартів та розповсюдити її на інші галузі.
Учасники семінару домовились підготувати спільного листа до Кабінету міністрів України з метою консолідації зусиль щодо активізації розробки професійних стандартів.
 

Для отримання додаткової інформації ви можете звернутися до Прес-служби Конфедерації роботодавців України за тел.: 8 (044) 591-63-91, 8 (097)911-04-54, або електронною поштою press@confeu.org