КОНФЕДЕРАЦІЯ РОБОТОДАВЦІВ УКРАЇНИ ЗАКЛИКАЄ ВИПУСКНИКІВ УВАЖНО ПОСТАВИТИСЬ ДО ВИБОРУ МАЙБУТНЬОЇ ПРОФЕСІЇ

16 черв. 2009

Шановні друзі!
 
Вітаємо Вас зі складанням випускних іспитів та закінченням школи.
Ви стоїте перед вибором майбутньої професії та здобуттям відповідної освіти, опанування якої дозволить вам реалізувати свої здібності, зробить вас незалежними і успішними в житті.
На сьогодні, на ринку праці існує велика конкуренція економістів, менеджерів, юристів і вона стає дедалі гострішою. В той же час, сучасна, а особливо, майбутня економіка нашої держави потребує висококваліфікованих фахівців інженерно-технічних спеціальностей.
Конфедерація роботодавців України хоче звернути увагу на наступні фактори, які можуть бути корисними у вашому виборі майбутньої професії.
Перше. Світові тенденції розвитку ринку праці свідчать, що професії інженерів, конструкторів, технологів стають більш престижними і найбільш необхідними. Авіакосмічна, машинобудівна, інформаційно-технологічна, хімічна, мікробіологічна, аграрна, енергетична, будівельна - ці галузі отримають найбільший розвиток після фінансово-економічної кризи. Через 4-5 років економіка України перейде на постіндустріальний, інноваційний розвиток, який буде потребувати високоосвічених та компетентних фахівців у цих та інших галузях.
Друге. Не всім, в силу різних причин, вдасться отримати вищу освіту. Не засмучуйтеся! Останнім часом в Україні починає зростати повага до людини праці, висококваліфікованих робітників різних робітничих професій.
Реальний сектор економіки держави дуже зацікавлений у висококваліфікованих робітниках. Роботодавці України готові гідно оплачувати вашу працю. Тому ваше навчання у професійно-технічних коледжах, ліцеях, училищах - це запорука гарантованого працевлаштування і достойної оплати.
Порадьтеся ще раз зі своїми батьками, друзями, вчителями за яким шляхом будувати свою професійну кар’єру і майбутнє. Значна кількість випускників минулих років вже втратили дорогоцінний час і кошти на здобуття професії, яка не користується попитом. Як наслідок, вони вимушені були змінити кваліфікацію, пройти перенавчання або взагалі залишитися без роботи. Не повторюйте їх помилок!
Конфедерація роботодавців України закликає вас ще раз уважно осмислити вибір майбутньої професії та зробити його правильним!

Зробіть себе конкурентними, кваліфікованими та компетентними, а ми з задоволенням запропонуємо вам цікаву роботу і гідні умови!