Корпоративна відповідальність як ознака цивілізованого ведення бізнесу

24 черв. 2009

Представник Конфедерації роботодавців України взяв участь у семінарі з корпоративного волонтерства організований секретаріатом Ініціативи Глобального договору Організації об’єднаних націй в рамках співпраці з мережею Глобального договору ООН в Україні, що проходив 23 червня 2009 р. в конференц-залі Федерації роботодавців України. 

Ціль заходу зібрати за одним столом представників громадських організацій та бізнесу, щоб обговорити позиції обох сторін з приводу волонтерства компаній, «за» і «проти». На заході, відповідно, були представлені підприємці, представники бізнес компаній які займаються корпоративним волонтерством, а також представники громадських об’єднань та організацій роботодавців.

Під час семінару доповідачами були презентовані теми: «Волонтерство як рушійна сила соціальних змін», «Корпоративне волонтерство: навіщо, як і коли?», «Роль волонтерства в компанії Microsoft», «Благодійний комітет як інструмент заохочення працівників до корпоративного волонтерства: досвід аудиторської компанії», «Корпоративний фонд як посередник між компанією та працівниками: досвід програми «шлях до успіху», «Стало-успішне залучення бізнес-корпорацій до волонтерської діяльності в пострадянських громадах: можливість, доведена справою».

Дискусія наприкінці круглого столу виявилася дуже жвавою учасники круглого столу обговорили питання залучення працівників компанії до корпоративного волонтерства, а також проблеми висвітлення цієї діяльності через ЗМІ.