Роботодавці України об'єдналися

7 лип. 2009

 

Федерація роботодавців України (ФРУ), Конфедерація роботодавців України (КРУ) і Всеукраїнська асоціація роботодавців (ВАР) підписали угоду про утворення Cпільного представницького органу для захисту інтересів роботодавців на національному рівні.

 

Головою Спільного представницького органу був обраний Олексій Мірошниченко, виконавчий Віце-президент Конфедерації роботодавців України, а керівником Секретаріату учасники зібрання призначили Генерального директора ФРУ Василя Надрагу.

 
Угоду підписали голова ФРУ Юрій Бойко, президент КРУ Олександр Соколовський і в. о. президента ВАР В'ячеслав Биковець.
 
За словами Ю.Бойка, метою створення Cпільного представницького органу є встановлення між організаціями спільних і погоджених взаємовідносин, направлених на реалізацію права роботодавців на участь у формуванні соціально-економічної політики держави. "Усвідомлюючи свою відповідальність за захист національної економіки в період поглиблення фінансово-економічної кризи, яка може привести до протистояння між роботодавцями і найманими робітниками ми створили спільний представницький орган, оскільки лише консолідована позиція може протистояти кризовим явищам", - відзначив Ю.Бойко.
 
У своєму виступі Президент Конфедерації роботодавців України О. Соколовський зупинився на аспектах, які турбують вітчизняний бізнес і певною мірою перешкоджають підвищенню його конкурентоспроможності.
 
"Хочу відзначити, що вітчизняний бізнес працює в надзвичайно складних умовах з самого початку свого існування, але останній рік ускладнюється наслідками фінансово-економічної кризи, а також відсутністю прозорої і чіткої регуляції сфери державних закупівель, неприйняттям Податкового кодексу, проблемами першого року членства України в СОТ, слабким захистом прав інвесторів, незбалансованою політикою Національного банку, – все це далеко не повний перелік сучасних викликів, з якими доведеться жити і боротися нашому бізнесу." - заявив Олександр Соколовський.
 
Крім того, після підписання угоди організації роботодавців звернулися до Прем'єр-міністра Юлії Тимошенко з вимогою сконцентрувати свою діяльність на спільній роботі по виведенню України з кризи.