Конфедерація роботодавців України наполягає на забезпеченні пріоритетних умов розвитку підприємств металургійного комплексу

14 лип. 2009

8 липня 2009 року відбулося чергове засідання щодо узгодження Плану заходів на 2009 рік з подолання наслідків фінансово-економічної кризи, забезпечення функціонування вітчизняного виробництва та життєвих потреб громадян. Робоча група, що складається з представників центральних органів виконавчої влади, соціальних партнерів практично узгодила зазначений План.
 
Особливо гостра дискусія точилася навколо непідвищення у період до 1 січня 2010 р. підприємствам гірничо-металургійного та хімічного комплексу тарифів на перевезення вантажів та визначення формули тарифу на перевезення вантажів залізничним транспортом для підприємств промислового комплексу, що, зокрема, було передбачено Меморандумом між КМУ та підприємствами металургійного комплексу. На вилученні цих пунктів з Плану особливо наполягали представники Мінтрансу та Укрзалізниці.
 
Конфедерація роботодавців України наполягала й наполягає на забезпеченні пріоритетних умов розвитку підприємств металургійного комплексу та не дозволила представникам Мінтрансу та Укрзалізниці вилучити зазначені пункти з Плану.