Представників Конфедерації роботодавців включено до робочої групи з питань розвитку сфери туризму, готельного господарства і курортів

16 лип. 2009

Відповідно до Наказу Міністерства економіки України від 2.07.09р. № 646 утворено робочу групу з питань розвитку сфери туризму, готельного господарства і курортів з затвердженням її персонального складу.
 До робочої групи увійшли представники Мінекономіки, Міністерства фінансів, Мінтрансзв‘язку, Мінсім‘ямолодьспорту, Комітету Верховної Ради України з питань сім‘ї, молодіжної політики, спорту та туризму, Держкомстату, Держкомтелерадіо, Держінвестицій, Держкомпідприємництва та інших державних установ, а також включені до складу представники всеукраїнських об’єднань організацій роботодавців, підприємців та профспілок.
Від Конфедерації роботодавців України до складу робочої групи включено Члена Ради Павла Цируля, Директора департаменту з організаційної роботи Кирила Ткаченка, виконавчого директора Всеукраїнської федерації роботодавців у сфері туризму України, що являється членом Конфедерації, Тетяну Тимошенко.
Керівник робочої групи - Міністр економіки Б.М.Данилишин.
Конфедерація роботодавців України планує в робочому порядку представити на розгляд групи свої пропозиції з питань розвитку сфери туризму, готельного господарства і курортів для обговорення їх на засіданні.