Розвиток професійної орієнтації населення в Україні

10 серп. 2009

На засіданні робочої групи було розглянуто проект Плану заходів з реалізації Концепції державної системи професійної орієнтації населення на період до 2011 року, яка була затверджена Постановою Кабінету Міністрів України 17 вересня 2008 року № 842. Також було затверджено Робочий план.
                      
Робоча група була створена відповідно до Рішення Ради з питань професійної орієнтації населення від 25 червня 2009 року.
 
Конфедерацію роботодавців України на засіданні представляв Директор департаменту Кирило Ткаченко. Він вніс пропозицію доповнити План заходів питаннями співпраці України з Європейським Союзом в рамках Угоди про партнерство в сфері трудової мобільності із залученням фінансової допомоги з боку Євросоюзу на розвиток системи професійної орієнтації населення. Відповідно до Угоди про партнерство, яка була укладена у Празі 7 травня поточного року, Україна є пріоритетною країною для розвитку взаємовідносин з ЄС, а трудова мобільність – одним із напрямків реалізації Угоди.

Відповідно до Робочого плану групи до 20 серпня 2009 року матеріали засідання будуть узагальнені та надіслані членам Робочої групи для опрацювання. До 11 вересня 2009 року буде підготовлена відповідна інформація на засідання Ради з питань професійної орієнтації населення.