Генеральна прокуратура відповіла на звернення Конфедерації щодо спроб силового тиску на представників вітчизняного бізнесу

26 серп. 2009

Генеральна прокуратура України відреагувала на звернення Конфедерації роботодавців України щодо спроб силового тиску на представників вітчизняного бізнесу, зокрема здійснення нападу на генерального директора ЗАТ «Фармак» Ф. І. Жебровську, яка являється членом правління та Віце-президентом Об'єднання організацій роботодавців медичної та мікробіологічної промисловості України, що входить до лав Конфедерації.
В листі зазначено, що кримінальну справу за фактом замаху на умисне вбивство Жебровської Ф.І. порушено 9.06.2009 СВ Подільського РУ ГУ МВС України в місті Києві та, враховуючи складність справи та суспільний резонанс події, її передано до провадження слідчого управління МВС України у місті Києві.
За дорученням Генеральної прокуратури України стан досудового слідства у справі заслухано на оперативній нараді у керівництва прокуратури міста Києва.
За результатами вжитих заходів з розкриття злочину установлено осіб причетних до вчинення зазначеного злочину та одну особу затримано і взято під варту.