Соціальний діалог об‘єднав представників 30 країн світу у м.Нордвайк, Нідерланди

27 серп. 2009

Представник Конфедерації роботодавців взяв участь у літній школі з питань організації соціального діалогу, що була організована Соціально-економічною радою Нідерландів 17 – 22 серпня 2009 року у м. Нордвайк (Nordwijk), Нідерланди.
Літня школа зібрала представників 30 країн різних регіонів світу (Фіджі, Аруба, Нідерланди, Бельгія, Франція, Росія, Україна тощо). Під час літньої школи, слухачі мали можливість детально ознайомитися з організацією та функціонуванням соціального діалогу на національному рівні у Нідерландах, в тому числі за допомогою детальних та надзвичайно цікавих ознайомчих візитів до Соціально-економічної ради Нідерландів, найкрупніших об’єднань профспілок та роботодавців.
Одним з основних надбань літньої школи став обмін досвідом та численні контакти спеціалістів з різних регіонів світу, що займаються соціальним діалогом. Також під час літньої школи слухачі ознайомилися із практикою організації та ведення дебатів, а також із практичними навичками організації командної роботи.